تبليغات X
مد yolanda کفش وبلاگ
تاريخ : 30 آذر 1396 | 7:13 | نویسنده : yasmin | بازدید : 371

کفش پاشنه بلند بهترین دوست زن و احتمالا بدترین دشمن اوست. یک پمپ پاشنه بلند به طور چشمگیری از نظر یک گوساله زن طول می کشد، و حتی آنهایی که با پاهای کمتر از حد کامل ظاهر می شوند، بیشتر طول می کشد. کفش های شلوار با کفش های پاشنه بلند به زن ریزه دار می رسد و تمام زنان را بلند تر می بینند. اما کفش های پاشنه بلند - به ویژه کسانی که دارای پاشنه های دو یا چند اینچ در ارتفاع هستند - می توانند به یک زن آسیب برسانند، و منجر به جراحت های احتمالی مچ و سایر بیماری ها می شود.

احتمالا هر زنانی که پاشنه بلند می پوشند، حداقل یک بار آن را تجربه کرده اند که ناگهان لگد زدن و غم انگیز شدن، زمانی که او اشتباه و سفر می کند. معمولا تنها "مجروح" غرور و افتخار است، اما پاشنه بلند باعث ایجاد یک مچ پا میشود - گاهی اوقات به اندازه کافی برای درخواست پزشکی لازم است.

هنگامی که یک زن در پاشنه ها رباط های مفصل مچ پا را کمی بیش از محدوده طبیعی خود کشف می کند، معمولا درد و تورم کمی وجود دارد و ممکن است زندگی همچنان ادامه داشته باشد. اما اگر یک سفر در پاشنه ها موجب درد شدید و تورم سریع شود، لگن ها به شدت تحت تأثیر قرار گرفته و احتمالا پاره شده اند و بازدید از دکتر، و همچنین فعالیت های محدود شده برای چند روز یا چند هفته برای فراخوانی.

در واقع، کشش شدید واقعا می تواند یک استخوان شکسته باشد. فیبولا (استخوان های بلند در پای پایه) یا استخوان های پا می تواند شکسته شود. بنابراین هر سقوطی که باعث کمر درد مچ پا و پایینی می شود، باید بسیار جدی گرفته شود. پس زنان باید کفش های خود را به کفش های هوشمندانه و حتی گاه به گاه باله بسپارند؟ لازم نیست.

در واقع، کمد لباس آپارتمان تنها برای پا بهتر نیست. پاشنه های کم از نیم تا سه چهار اینچ عالی برای پوشیدن روزمره است. آپارتمان های مختلف و پمپ های پایین یک کمد لباس خوب است. پاشنه بلند (حدود دو اینچ) را برای موارد خاص صرفه جویی کنید. راه های طولانی را در کفش های صاف (و برای فاصله های بسیار طولانی، در یک جفت خوب از کفش های پیاده روی حمایتی سرمایه گذاری کنید) و هنگامی که به مقصد خود می رسند، کفش های پاشنه بلند خود را تغییر دهید.

علاوه بر این، پاشنه های بدون عقب را تا آنجا که ممکن است اجتناب کنید. فقدان حمایت از مچ پا شما می تواند بر روی عضلات شما بسیار استرس زا باشد. حتی پمپ های کشویی (یک موی اصلاح شده با بند که در پشت پشت پاشنه قرار دارد) بهتر از هیچ پشتی نیست، اما کفش های با پشت کامل کامل بهترین هستند.

پاشنه دو اینچ واقعا همان قدر است که یک زن باید برود. پاشنه بالاتر از دو اینچ، ستون فقرات زن / بطری زن را از هم تراز می کند و می تواند باعث ایجاد درد، کمر درد و بسیاری از بیماری های دیگر شود. پاشنه دو اینچ هنوز هم پا را بلندتر می کند و می تواند حتی کوتاه ترین و ممتاز ترین زنان را نیز به نظر برساند، در حالی که حفظ سلامت پا و به حداقل رساندن احتمال پاره شدن مچ پا.

این هم یک ایده خوب برای حفظ تمرین و ورزش است - زنان ورزش که دارای عضلات قوی هستند. عضلات قوی تر به زنان کمک می کنند تا از سویه ها جلوگیری کنند. در پایان روز، گوساله، عضلات پا و پاشنه را بکشید. این به آنها کمک می کند تا دامنه حرکت خود را حفظ یا افزایش دهند.

در نهایت، شما هر روز بیشتر از چند روز درد پا را تجربه می کنید، بهتر است در اسرع وقت پزشک، به ویژه یک متخصص اطفال را ببینید. مشکل مزمن پا یا مچ پا، سخت تر است که درمان شود.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ریست تصویر