تبليغات X
مد yolanda کفش وبلاگ
تاريخ : 30 آذر 1396 | 7:15 | نویسنده : yasmin | بازدید : 377

به نظر می رسد کفش ها به عنوان نیروی محرکه در بخش لوازم جانبی مد، جایگزین کیسه ها شده اند و پاشنه های شلوارهای افراطی مدنظر فصل است. من یک رابطه دوستانه با نفرت دارم. من آنها را دوست دارم زیرا آنها زنان را جذاب و قدرتمند نگاه می کنند. من از آنها نفرت دارم چون نمی توانم آنها را اغلب به عنوان من آرزو می کنم و باعث دلتنگی من می شود. آنها قطعا پاهای ما را بالا می برند و به ما کمک می کنند که بلندتر و بلندتر نگاه کنیم. و همانطور که همه ما می دانیم، آنها به نظر می رسد بر میل جنسی مردان تاثیر می گذارد و بسیاری از تعظیم بیشتر از مرد از گونه. با این حال، این کفش پاشنه بلند باعث می شود که راحت و بدون شکستن مچ پا راه برود. حتی مدل های حرفه ای این پاشنه های شل سبک مانند این که در مد نشان می دهد مد جدید نشان می دهد دشوار است.

اما به عنوان محصول غلط و غلط در حال حاضر ممکن است خرده فروشان ادعا می کنند که آنها همچنان به عنوان مدلی از مد بسیار مورد پسند قرار می گیرند. خوشبختانه، همانطور که همیشه در دنیای پر رونق از مد بالا اتفاق می افتد، سبک های افراطی در پرده سینما تا زمانی که به طبقه خرده فروشی می رسند، تا حدودی کاهش می یابد. مانند مینی لباس هایی که در باند دیده می شوند، این لباس های مشابه طولانی تر خواهد شد تا آنها را بیشتر در معرض دید عموم قرار دهند و در نتیجه فروش خرده فروشی را افزایش دهند. قوانین پول!

با تمام این گفته ها، پاشنه بلند آسمان را به طور کامل بنویسید. برای اطمینان، به تلاش برای پوشیدن آنها نیاز دارد. و این پاشنه های افراشته با مچ پا می تواند ما را قوی و معتبر نگاه می کند. با این حال، اگر شما انتخاب می کنید برای پوشیدن آنها، مطمئن باشید که آنها را با یک لباس ساده پوشیدن. در اینجا چند اشاره گر بیشتر به شما هدایت می شود، اگر تصمیم گرفتید در این روند عجیب و غریب پراکنده شوید. (به یاد داشته باشید، پاشنه ها لازم نیست طولانی و نازک به نظر می رسد مد روز.)

1. اندازه مناسب را خریداری کنید. اغلب زنانی که کفش های پاشنه بلند دارند بسیار بزرگ هستند. بین پاشنه پا و کفش بین فضای وجود ندارد.

2. توجه داشته باشید که هنگام پوشیدن جوراب، پا به راحتی از کفش خارج می شود و به احتمال زیاد منجر به یک مچ پا یا پیچ خورده می شود.

3. مهم نیست که کفش چقدر بالا باشد، احتیاط بیشتری برای حفظ تعادل خود داشته باشید. یک کفش بی نظیر یا شیک بی معنی است که باعث ایجاد درد و یا ناامیدی شود یا بدتر از آن باعث می شود که سقوط کنید.

4. تمرین در خانه قبل از به خطر انداختن در حالت افزایش یافته خود را!

5. با پاشنه بلند، همه چیز درباره زنانه بودن است. هنگامی که شما در این پاشنه ها راه می روید، به یک زرافه فکر می کنید، نه یک فیل. پای بلند و راست طولانی شدن کمر، آرام کردن و شانه ها را به سمت عقب بچرخانید و آنها را رها کنید. این قفسه سینه شما را باز می کند و به گردن شما کمک می کند. اطمینان حاصل کنید که چانه موازی با کف است.

6. گام های کوچک بگیرید. پاشنه خود را پایین بیاورید و سپس تنها خود را. توجه به تراز پای خود را. انگشتان دست باید به سمت راست هدایت شود. همانطور که پیادهروی می کنید مطمئن باشید که پاهای شما موازی و نزدیک به یکدیگر هستند. سعی کنید یک خط مستقیم راه بروید. و برای پیاده روی عجیب و غریب تر، حرکت خود را کمی به جلو به عنوان یک گام. پیاده روی را به آرامی و به آرامی انجام دهید

من باید اعتراف کنم که شناخته شده است برای خرید یک جفت یا دو پاشنه فوق العاده بالا فقط به خود و تحسین آنها. هنگامی که در منزل نادان بودم، در هنگام استقرار من در استودیو و یا در هنگام احیای آن، به پارکینگ اطرافم نگاه می کردم. و من به خاطر محتاطانه، چون چند سال پیش، مچ پا را در یک جفت پاشنه بلند پیچیدم و استخوان را در پای راستم شکستم. آزاردهنده! از آن به بعد من اغلب آپارتمان ها را پوشانده ام که با سبک معمولی زنانه مطابقت ندارند.

با این حال، من خوشحال هستم که گزارش می دهم کسانی که از پاشنه های افراطی مراقبت می کنند، در نهایت قادر خواهند بود پاشنه های متوسط را جذاب و جذاب بدانند. آخرین روند در میان طراحان کفش این است که همان کفش را در دو، گاهی اوقات سه ارتفاع مختلف در دسترس قرار دهیم. به نظر می رسد پرادا به عنوان بخشی از این روند فروش ناپایدار است. پای ما از این طراحان برای سالهای زیادی متمایز خواهد بود.

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ریست تصویر