تبليغات X
مد yolanda کفش وبلاگ
تاريخ : 10 بهمن 1396 | 8:07 | نویسنده : yasmin | بازدید : 345
مراسم عروسی در سراسر جهان اغلب تمایل به استفاده از تقریبا همان لوازم جانبی بدون توجه به موضوع و یا محل رویداد. این نشان می دهد که برخی از اقلام جهانی هستند و تنها با برند و جایی که ساخته می شوند، متفاوت هستند.

لوازم جانبی متعددی وجود دارد که نه تنها توسط عروس و داماد بلکه همراهان خود نیز استفاده می شود. برخی از این موارد ضروری هستند، در حالی که برخی از آنها انتخاب شخصی زن و شوهر هستند. در اینجا چند ایده برای مواردی که می خواهید در طول عروسی خود استفاده کنید، چند است:

کفش یکی از مهمترین لوازم جانبی نه تنها برای عروس، بلکه برای داماد است. کفش ها بسیاری از شور و شوق زن هستند و تقریبا هر عروس می تواند هر کاری را انجام دهد تا جفت کامل آن را برای روز بزرگ خود ببرد. کفش ها نیز در بین بسیاری از اعضای زن محله، از جمله برادران وارنر، موضوع خواهد بود. همیشه این ایده خوب است که بپرسید خدمتکاران چگونه قصد دارند روی پای خود بپوشند تا اطمینان حاصل کنند که با سبک و موضوع این مناسبت مطابقت دارند.

دستکش های عجیب و غریب تمایل دارند برای رویدادهای رسمی بیشتر رزرو شوند و برای لباس های بسیار رسمی مناسب هستند. بسیاری از عروسها دستکش را نمی پوشانند، بنابراین این واقعا یک لوازم جانبی بزرگ نیست، اما این یک راه برای فکر کردن است. عروس های متعددی نیز وجود دارند که نمیتوانند بدون دستمال یا فانوس خود زندگی کنند، تا زمانی که به مراسم خود بروند، با کیف دستی خود حمل کنند.

عروسهای دارای موی بلند یا کوتاه کوتاه همیشه نیاز به لوازم مو دارند. مهم نیست که آیا عروس به موهایش اجازه می دهد یا آن را در یک کلاگینک کلاسیک قرار می دهد، اقلام بی حد و حصر وجود دارد که می تواند یک عنصر اضافی زیبایی را به نظر شما اضافه کند.

اگر شما در برنامه برگزاری یک برنامه پذیرش بسیار سنتی برنامه ریزی کنید که عروس به آن دسته گل زده است، جوراب و لوازم جانبی جوراب شلواری را انتخاب می کنید، جوراب شلواری را به مردانی که در حال خوش شانسی هستند جمع می کنند. اغلب بهتر است که دو بند انگشتی را به دست آورید تا حتی اگر اولین باری را پر کنید (که در اختیار کسی است که آن را می گیرند)، شما هنوز هم یکی دیگر را نگه دارید. بنابراین شما در نهایت انتخاب کرده اید و حلقه های خود را خریداری کرده اید. درباره بالش حلقه چطور؟ شما ممکن است در طول مراسم خود به بالش نیاز داشته باشید، زیرا حلقه را نگه می دارد که توسط حامل حلقه شما حمل می شود. بالش که مطابق با مضمون این رویداد است، خوب خواهد بود.

انتخاب لوازم جانبی در نهایت به ترجیح عروس و داماد بستگی دارد. اغلب اوقات هماهنگ کننده عروسی قادر خواهد بود به زن و شوهر توصیه کند که کدام لوازم جانبی باید آنها را خریداری کند و کدام یک از آنها بتوانند بدون آن کار کنند. اگر خود را در حال برنامه ریزی عروسی هستید، حتما لوازم جانبی مهم را در چک لیست خود قرار دهید.
امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ریست تصویر